Counter Strike 1.5
Counter Strike
1.5
Sunucu Özellikleri Tüm özellikleri görüntüle Sunucu Özellikleri Hızlı yardım almak için tıklayınız HIZLI KİRALA
Counter Strike 1.5
Counter Strike
1.6
Sunucu Özellikleri Tüm özellikleri görüntüle Sunucu Özellikleri Hızlı yardım almak için tıklayınız HIZLI KİRALA
Orjinal Steam
Steam
Tüm Oyunlar
Sunucu Özellikleri Steam detaylarını görüntüle Sunucu Özellikleri Hızlı yardım almak için tıklayınız HIZLI SATINAL
TeamSpeak
Team Speak
3
Sunucu Özellikleri Ts3 detaylarını görüntüle Sunucu Özellikleri Hızlı yardım almak için tıklayınız HIZLI KİRALA

Önemli Bilgiler

İndirmeler

Oyun ve yönetim araçları
Yeni Proje
thumbnail

KINGOFCS PRO LEAGUE

Projeler / Oyun deneyimi geliştirme

KINGOFCS geliştirme ekibinin sürdürmekte olduğu bir proje olan "Pro League" ile beraber oyuna yepyeni heyecanlar ve özellikler kazandırmayı planlamaktayız. Lig sistemine katılmak için başvuru yapıp onaylanan klanlar kayıt olan diğer rakip klanlardan herhangi birini seçip maç atabilecekleri gibi 'Rastgele Rakip Bul' özelliği ile klasmanına uygun otomatik bir rakip klanla eşleştirilip şanslarını deneyebileceklerdir. Bunun yanısıra 'Lig Sıralaması, Oynanan Maçlar, Güncel Durum' gibi bilgi panoları da herşeye hakim olmanızı sağlayacaktır. Periyodik olarak yapılacak olan "KINGOCS Ödüllü Turnuvaları" ile heyecan dolu zamanlar siz değerli müşterilerimiz ve oyuncularımızı bekliyor!

Hesap Numaraları ve Ödeme Bilgileri

Mobil ödeme yada kredi kartı ile ödeme yapmak için 'KİRALA / SATINAL' sayfasına bakınız.
Havale / EFT olarak yapılan ödemelerden sonra ödeme bildirimi yapmanız gerekmektedir.
Ödeme yapıldıktan sonra verilen dekontu, doğrulama prosedürü için mutlaka saklayınız!
Ziraat Bankası Hesap Numarası
Alıcı Adı
İşlem Masrafı
Lütfen Ticket atınız
KINGOFCS
5 TL
VakıfBank Hesap Numarası
Alıcı Adı
İşlem Masrafı
Lütfen Ticket atınız
KINGOFCS
5 TL
İşbank Hesap Numarası
Alıcı Adı
İşlem Masrafı
Lütfen Ticket atınız
KINGOFCS
6 TL
Garanti Bankası Hesap Numarası
Alıcı Adı
İşlem Masrafı
Lütfen Ticket atınız
KINGOFCS
5 TL
Yapı Kredi Hesap Numarası
Alıcı Adı
İşlem Masrafı
Lütfen Ticket atınız
KINGOFCS
4 TL
Ptt Banka Hesap Numarası
Alıcı Adı
İşlem Masrafı
Lütfen Ticket atınız
KINGOFCS
2,5 TL
Banka aracılığı ile havale, eft yada ptt gönderisi olarak ödeme yapacak müşterilerimiz yukarıdaki banka ve hesap bilgilerini kullanarak işlemlerini gerçekleştirebilirler.
Bu işlemlerin nasıl yapılacağına dair bir fikriniz yoksa yada sorun yaşıyorsanız aşağıda size yardımcı olacak birebir anlatım kılavuzlarına ulaşabilirsiniz.
Hizmet teslimi ödeme onayı yapıldıktan sonra 30 (Otuz) dakika içinde yapılmaktadır.
Banka hesabı yada banka kartı gerekmeden Bankamatik ATM 'lerinden ödemenizi yapabilirsiniz. Size en yakın banka yada bankamatik atm 'lerini bulmak için tıklayınız.Ödeme bildirimi nasıl yapılır?

Ödeme bildirimi; yaptığınız ödeminin kontrol edilip sisteme aktarılmasını başlatan bir uyarı bildirimidir. Bu nedenle bize yaptığınız ödemelerden sonra ödeme bildirimi yapmalısınız. Bunun için anasayfada sağda bulunan yada bu sayfada orta sağ tarafta bulunan 'Ödeme Bildirimi Yap' bölümünden ödemenize ait istenen bilgileri girerek ödeme bildirimlerinizi kolayca yapabilirsiniz.


Bankamatik ATM 'leri ile nasıl 7/24 para gönderilir?

Günümüzde artık pek çok bankanın bankamatik atm 'leri modernize edildiğinden para koyma haznesi ve para gönderme özelliğide bulunmaktadır. Bankamatik atm 'lerinden yapacağınız ödemelerde sizden herhangi bir banka hesabı, banka kartı yada kredi kartı istemeden ve herhangi bir yaş sınırlaması olmadan işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Lütfen bir sorun yaşamamanız adına aşağıda bahsedilen detaylara göre işleminizi gerçekleştiriniz.

Yapılacak olan ödemelerde yukarıdaki hesap numaralarının altında belirtilen işlem masrafınıda dahil ederek yatırmalısınız. (Örn: İşlem masrafı 5 TL olan bir bankadan gönderirken 50TL için 55TL koyulmalı)

Ödeme esnasında hesap numaralarımızı girerken dikkat ediniz. Ödeme onayı ekranında gelen isim baş harflerini yukarıdaki listede yazan isimle karşılaştırarak doğrulayınız. Farklı bir isim baş harfi görüyorsanız işlemi iptal ediniz.

Bazı bankalar (Örn: Ziraat Bankası) bankamatiklerinden para gönderimi yapılırken sms onayı isteyebiliyorlar. Bu yüzden bankamatikten ödeme yapmaya giderken cep telefonunuzu da yanınızda bulundurunuz.

Ödeme yapabilmek için yapılaması gereken birkaç basit adım şu şekildedir:
  • * İlk önce bankamatikteki giriş tuşuna basılır.
  • * Kartsız işlemler ana menüsünden hesaba para yatırma işlemi seçilir.
  • * Parayı yatıran kişiye ait TC kimlik numarası veya cep telefon numarası girilir. (Eğer ziraatbank ile işlem yapıyorsanız telefonunuza bir onay mesajı gelecektir ve bunu girmenizi isteyecektir)
  • * Para yatırılacak şubenin kodu ve hesabın numarası girilerek evet seçeneği seçilir. (Eğer ziraatbank ile işlem yapıyorsanız hesap numarasını 3 alana girmenizi isteyecektir. Yukarıda yazan haliyle ve sırası ile girmeniz yeterlidir)
  • * Eğer ziraatbank ile işlem yapıyorsanız ödeme onayına geçmeden önce gelen ekranda 'Başkasının hesabına para yatırma' seçeneği seçilerek devam edilir)
  • * Gelen ekrandaki bilgiler (paranın yatırılacağı hesap sahibinin adı-soyadı, hesap numarası, hesabın şube kodu ve şube adı) doğru ise tekrar evet seçeneği seçilir.
  • * Para girişi bölmesi açıldığında, yatırılacak para bu bölmeye konularak tamam tuşuna basılır.
  • * Bankamatik parayı tanır, sayar ve yatırılan miktarın onaylanmasını ister.
  • * Miktar ve paranın yatırılacağı hesap bilgileri onaylandıktan sonra, para anında hesaba geçer ve işlemin tamamlandığına dair işlem makbuzu üretilir.

Eğer buradaki bilgiler size yardımcı olmadı ise ticket göndererek detaylı bir şekilde sorularınızı sorabilirsiniz. Farklı bir yardım arıyorsanız soldaki 'Önemli Bilgiler' bölümüne göz atabilirsiniz.
KINGOFCS 2014 - Tüm hakları saklıdır!